14500PSI ניקוי צינורות תעשייה מכונת סילון הידרו
לחץ קצב: 1000bar/100mpa/14500psi
זרימת מים: 50L/MIN
מנוע דיזל: 135 קילוואט, כונן מנוע 6 צילינדר-אלקטרוני: 90kW, 380V/50Hz, 3 שלב
לניקוי מעבה מחליף חום
שלח החקירה
הצגת המוצר
תיאור מוצרים
טכנולוגיות מפתח מוצר
automatic tube cleaning system1
01.
עוברים עיקריים
1. עיצוב קל משקל, קל להזיז את ציוד הניקוי;
2. יכול להניע שני ניקוי אקדחים רכים לעבודה בו זמנית;
3. במהלך הניקוי ניתן להתאים את מהירות צינורות הכניסה והיציאה באופן עצמאי;
4. יעילות ניקוי גבוהה ומהירות מהירה.
02.
זרבובית מסתובבת אוטומטית משפרת באופן אוטומטי את יעילות הניקוי ומפחיתה קושי בעבודה.
הציוד מעוצב באופן סביר ויכול לעבוד ברציפות במשך זמן רב.
automatic tube cleaning system2
automatic tube cleaning system3
מכונה אוטומטית של אקדח כפול
automatic tube cleaning system4
מערכת ניקוי צינורות אסוטומטיים
automatic tube cleaning system5
מכונה אוטומטית בת שלושה אקדחים
השוואת אפקט
hydro blasting machine12
הסרת חלודה
automatic tube cleaning system6
הסרת חלודה
automatic tube cleaning system7
הסרת צבע
שירות מותאם אישית לכל עבודה
פרמטרי מוצר
דֶגֶם
Gyb -5 1500/50
מהירות משאבה
366 סל"ד
משאבת לחץ גבוה
משאבת המותג של גרמניה וומה
חומר ראש משאבה: פלדת כתמים
כונן מנוע תדר משתנה
שלט רחוק התחל ולעצור
כונן מנוע תדר משתנה
לחץ קצב
1500 בר /22000 psi
זרימת מים
50L/MIN
בוכנה דיא.
22 מ"מ
כונן מנוע חשמלי
132KW, 3 שלב
כונן מנוע דיזל
225kW, 6 צילינדרים
יישומי מוצרים
1. ניקוי מחליף חום;
2. ניקוי צינורות הקבל;
4. ניקוי צינור/טנקים תעשייתי;
5. ניקוי מיכל הדוד.
מקרי לקוחות
automatic tube cleaning system8
ניקוי קבל אוטומטי
automatic tube cleaning system9
ניקוי קבל אוטומטי
automatic tube cleaning system10
ניקוי אוטומטי של מחליף חום
automatic tube cleaning system11
ניקוי אוטומטי של מחליף חום
automatic tube cleaning system12
automatic tube cleaning system14
פרופיל חברה
manufacturer of high pressure cleaning machine
טכנולוגיה מתקדמת
אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם קמט, המובילה בעולם בתעשיית מכונות הניקיון, עם הלחץ הגבוה ביותר של 3000bar, שהוא כיום הלחץ הגבוה ביותר בשדה סילון המים בלחץ גבוה בעולם.
יציב ובטוח
03
איכות מעולה
04
שירות מותאם אישית
אריזה ומשלוח
hydro blasting machine21
hydro blasting machine22
שאלות נפוצות
ת: אנחנו יצרניים כאן למעלה מ 15 שנה. ייצור מנקה לחץ גבוה מסחרי.
ת: כאן יש כונן מנוע חשמלי, מנוע דיזל, מנוע דלק; אתה יכול לבחור בזה בחופשיות.
ת: האחריות היא שנה.
ש: 5. כמה זמן זמן המסירה שלך?
ש: 6. מה תנאי התשלום שלך?
ש: 7. מי יציאת המשלוח שלך?
ש: 8. מה דרך המשלוח?
תגיות פופולריות: 14500psi ניקוי צינורות תעשייתיים מכונת סילון הידרו, סין 14500psi ניקוי צינורות תעשייתיים ספקי סילון הידרו, מפעל